ziyaettin akbaş


1961 Bayburt’ta doğdum. 1966 Yılında  Çayırova’ya yerleşmiş bir ailenin çocuğuyum. İlk ve orta okulu Çayırova’da, lise eğitimimi Gebze’de tamamladım.

Anadolu Üniversitesi İktisat fakültesini bitirdikten sonra, Marmara Üniversitesi İktisadi ?limler Fakültesi Yönetim ve Organizasyon Ana Bilim Dalında Yüksek Lisans eğitimi, Marmara Üniversitesi Çağdaş İşletmecilik ve Yeni Teknolojiler Bölümünde Finansman ve Muhasebe ile ilgili sertifika eğitimi aldım.

Mesleğim ile ilgili bir çok seminer ve konferansa katıldım. Ayrıca İstanbul şehir Plancılar Odasının Kentsel Dönüşüm ve Kent Planlamaları ile ilgili birçok sempozyum ve seminerlerine katıldım. Bir çok Avrupa ülkesine turistik ve i? amaçlı seyahatlar yaptım. İngilizce biliyorum. 12 yıllık evliyim.

Gebze ve Çayırova’da bir çok Dernek ve Spor kulübü kuruculuğu ve yöneticiliği, Türk Kızılay Derneği Gebze şubesi yönetim kurulu üyeliği, bir siyasi partinin Gebze İlçe Yönetim Kurulunda üyeliği yaptım.

1990 Yılından beri Gebze’de Serbest Meslek Mensubu olarak Muhasebe ve Müşavirlik hizmet veren bir işyerinin sahibiyim.

Bu haberin bağlı bulunduğu kategori biyografi Şu ana kadar bu haber için 1 tane yorum yapılmıştır.

“ziyaettin akbaş” konusuna 1 yorum yapıldı

  1. Yazan: vural, Tarih: Çarşamba, Kasım 30, 2011, 18:56

    zabitalar gemişti bnim hurda arabayı almak için bede yaıı gelin demiştim o arabaya herhan bi, para taleb olacakmi hurda niyetıne saygılar

Yorum yapın