Ziyaettin Akbaş pazarcı esnafını dinledi

AKP Belediye Başkan Adayı Ziyaettin Akbaş, pazarcı esnafıyla görüş alışverişinde bulundu…

AKP Çayırova Belediye Başkan Adayı Ziyaettin Akbaş, İlçe Başkanı Bünyamin Çiftçi ve meclis üyesi adayları ile pazar esnafını dolaşarak bol kazançlar diledi. Zaman zaman vatandaşlar ile sohbet eden Akbaş’ı her zaman olduğu gibi güler yüzle karşılayan pazarcı esnafı ziyaretten duydukları memnuniyetlerini dile getirdiler. Akbaş, “Pazarcılarımızı ziyaret ediyoruz. Dertlerini dinliyor, önerilerini alıyor ve projelerimizi onlara anlatıyoruz. Pazar esnafımıza gösterdikleri ilgiden dolayı tüm arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. Çayırova halkının verdiği destek ile Çayırova’da devam eden projeleri tamamlayacak ve daha birçok projeye imza atacağız” dedi.

“Sosyal belediyecilik ön planda olacak”

AKP Çayırova Belediye Başkan Adayı Ziyaettin Akbaş, Çayırova’da ikamet eden Konyalıların konuşu oldu. Akbaş, “Sosyal belediyeciliği ön plana çıkaran bir belediyecilik anlayışı içerisinde olacağız” dedi.

Çayırova’da ikamet eden Konyalıların konuşu AKP Çayırova Belediye Başkan Adayı Ziyaettin Akbaş oldu. AKP Kocaeli Milletvekili Eyüp Ayar ve Konya’nın Yazla Beldesi Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Turan’ın da eşlik ettiği program Çayırova Mahallesi’nde bulunan Nasrettin Çay Evi’nde gerçekleştirildi. Açılış konuşmasını AKP Çayırova İlçe Başkanı Bünyamin Çiftçi’nin yaptığı programda Belediye Başkan Adayı Ziyaettin Akbaş projelerini Konyalılarla paylaştı.

GÜCÜMÜZ SİZSİNİZ

Konya gibi geniş bir coğrafi yapıya ve köklü bir geçmişe sahip bir ilin güzel insanları ile bir arada bulunmaktan son derece memnun olduğunu söyleyen Akbaş, “Çocukluğu, gençliği ve yaşantısı Çayırova’da geçmiş biri olarak ilçemizin gereksinim duyduğu noktaların farkındayız. Çayırova’yı daha yaşanır ve diğer ilçelerle yarışır hale getirmek için planlarımız var. Çünkü bu yarışta öne çıkarılacak olan değer, Çayırova’ya çok şey kazandıracaktır. Bu değeri ortaya çıkarmak için de üniversitelerde görev yapan arkadaşlarımızla çok ciddi bir çalışma yapmaktayız. Sosyal belediyeciliği ön plana çıkaran bir belediyecilik anlayışı içerisinde olacağız. Kadınlarımızın sorunları bizim sorunumuz olacak, sağlık bizim sorunumuz olacak, eğitim bizim sorunumuz olacak, altyapı bizim sorunumuz olacak, hiçbir şekilde şu bizim işimiz değil, bu bizim işimiz değil sözünün ardına saklanmadan Çayırova’yı modern bir kent yapma yolunda ilerleyeceğiz. Bizim işimiz hizmet, gücümüz millet, gücümüz sizlersiniz” dedi.

ÇAYIROVA HEP KAZANACAK

Çayırova’nın geçtiğimiz 5 yıllık süreçte iki belde belediyesi olarak hizmet verirken çok yol kat ettiğini belirten AKP Kocaeli Milletvekili Eyüp Ayar da “Partimiz, girmiş olduğu ilk seçim olan 2002 genel seçimlerinden bu zamana kadar sürekli yükselen bir trende sahip olmuştur. Gebze ve çevresine yapılan yatırımlara şöyle bir baktığımızda Cumhuriyet tarihi boyunca tüm alanlarda yapılan hizmetlerin daha fazlasının partimizin 6 yıllık süreçteki icraatları ile gerçekleştiğini görmekteyiz ve yaşamaktayız. Yerelde de başarılı bir dönem geçiren Çayırova’mız bu süreçten ilçe olarak karlılıkla çıkmıştır. Çayırova, ilçe olmanın vermiş olduğu avantajları iyi kullanarak yerinde ve etkin bir hizmet anlayışı daha bir ön plana çıkacaktır. Büyükşehir Belediyemizin de desteği ile büyük projeler kısa zamanda Çayırova’nın çehresini değiştirecek, ayrı bir gelişme sağlayacaktır” dedi.

Program sonunda Konyalılara kendi hemşerileri olan belediye meclis üyesi adayları Bülent Çorapsız ve Seyit Albayrak tanıtıldı.

Bu haberin bağlı bulunduğu kategori haberler Şu ana kadar bu haber için 0 tane yorum yapılmıştır.

Yorum yapın