Tersine Mühendislik

Çayırovada tersine mühendislik yapabilen bir işletme olduğunu biliyormuydunuz? 3D tarayıcı ile tarama ve ölçeklendirme hizmeti almak istiyorsanız artık çayırovada tersine mühendislik yapılabilmekte. Bizi arayın görüşelim, taramak istediğiniz nesnenin önce değişik açılardan fotoğrafını sizden talep edeceğiz akabinde eğer ürün taşınabilir boyuttaysa firmamıza ürünü getirmeniz gerekmekte, eğer ürün taşınabilir boyutlarda değilse ek bir ücret karşılığında biz ürünün taranacak olduğu yere gelebiliriz.

tersine mühendislik

Fiyatlandırma hakkında sorular sıkça sorulmakta, işin fiyatlandırmasını işlemin zorluk derecesine göre biz belirlemekteyiz. Bu hususta işlemin takribi maliyetini size aktarıp ona göre onay verirseniz başlamaktayız. Bu sebeple ürünün resimleri ve ölçülerini önceden talep etmekteyiz.

Tarama işlemi sonrasında istediğiniz formatta çıktıyı size eposta veya usb bellek ile teslim etmekteyiz.

Tersine mühendislik işlemleri sırayla yapılmaktadır bu hususta bizden randevu almanız gerekmektedir.

3d tarama mesh yüzey

Bu hizmet nasıl başladı diye merak edenlere kısaca söylemek gerekirse, öncelikle bu hizmet kendi ihtiyacımızı karşılama isteği ile ortaya çıktı. Tasarım odaklı bir iş yapıyor olmamız sebebiyle işimizin önemli bir kısmı bundan ibaret. Gerekli donanımları edinmekle yetmeyen, analitik düşünmeyi, geometriden anlamayı ve üretim odaklı bir iş yapıyor olmamız sebebiyle işin kalıp tarafını düşmeyi gerektiriyor. Bu bağlamda bölgemizin bir imalat sanayi oluşu, otomotiv sektörüne lokomotif bir alan oluşu, bizi tamda olmamız gereken noktada konuşlandırmış oldu.  Özetle biz yapmış olduğumuz işle ilgili gerekli pahalı donanımları elinde bulunduran birileri değil, olaya tam manasıyla hakim kişileriz.  Yukarıdaki görselde iletişim numaramız bulunmaktadır.

Bu haberin bağlı bulunduğu kategori çayırova, Teknik Şu ana kadar bu haber için 0 tane yorum yapılmıştır.

Yorum yapın