Okul müdürleri ve eski yöneticiler bir arada


Çayırova Belediyesi, eski okul müdürlerine teşekkür, yeni okul müdürleri ile tanışma ve başarı dileklerini sunmak ve aynı zamanda birlik beraberlik amaçlı bir program düzenledi.

Çayırova ilçesinde asaleten göreve atanan yeni okul müdürleri ile daha önce vekaleten görevi yürütmüş okul idarecilerinin tanışması ve birlik beraberliğine yönelik Çayırova Belediyesi’nce bir program gerçekleştirdi. İkiler Restaurant’ta gerçekleştirilen kaynaşma ve birliktelik programına Çayırova Kaymakamı Abdullah Selim Parlar, Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş, AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Nazmi Özmen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Yümnü, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü M. Mücahit Sak, İlçe Milli Eğitim şube Müdürleri Köksal Turan ve Erdal Yazan, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ayaz Gönüldaş ve okul müdürleri katıldı.

Kaynaşma ve birliktelik programı olarak düzenlenen yemekte Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş, Çayırova ilçesinde eğitimin çıtasını daha yükseğe çıkarmak için eğitim camiasının her zaman yanında olacaklarını belirtti. Eğitim camiasına yapılan hizmetlerin geleceğe dayalı olduğunu söyleyen Akbaş, imkanlar dahilinde tüm eğitim camiasına verdikleri desteklerin devam edeceğini söyledi. Seviye belirleme sınavlarında Çayırova ilçesinde başarıyı hedeflediklerini belirten Akbaş, bu konu ile ilgili olarak başlatılan eğitim kurslarına doküman desteği sağladıklarını ve bu dönemden başlayarak SBS’de başarının daha üst düzeylere ulaştırılacağını ifade etti. Eski ve yeni okul müdürleri ile bir araya gelerek kaynaşma, tanışma ve birlikteliğin sağlandığına da değinen Akbaş, tüm eğitim camiasına başarılar diledi.

İkiler Restaurantta düzenlenen programa katılan Çayırova Kaymakamı Abdullah Selim Parlar, öncelikle programın gerçekleştirilmesinde katkı sağlayan Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş’a teşekkürlerini iletti. Eğitim camiasına da seslenen kaymakam Parlar, görev değişikliğinin olması gereken bir uygulama olduğunu belirtirken, bu tür değişiklikler her zaman bağlı olduğu kurumu artı bir önem kattığını vurguladı. Yeni okul müdürlerine başarılar dileyen Parlar, eski okul müdürlerine de teşekkür ederek başarılar diledi.

Bu haberin bağlı bulunduğu kategori haberler Şu ana kadar bu haber için 1 tane yorum yapılmıştır.

“Okul müdürleri ve eski yöneticiler bir arada” konusuna 1 yorum yapıldı

  1. Yazan: Fethi, Tarih: Perşembe, Mart 11, 2010, 13:13

    Merhaba,
    Umarım bu yazımı birileri okuyordur. Çayırovada FEVZİ ÇAKMAK LİSESİ olarak bilinen okul görünümlü yere yöneticiler acilen bir çözüm bulmalı. Çocukların dersleri sürekli boş ve sürekli öğretmen değiştirmekten cocuklar eğitimden geri kalıyor. Ayrıca kaba kuvveti çok seven bir okul müdürü var onada bir çözüm bulunmalı.

Yorum yapın