Mobart


Firma: Mobart
Adres: Gaziler Cad. No:78 Yenimahalle - Gebze / KOCAELİ
Yetkili: Hasan YILMAZ
Web: http://www.yilmaz-kardesler.com
Firma kategorisi: Mobilya, Mutfak, Banyo, Yapı malzemeleri

Yılmaz Kardeşler Mobilya Dekorasyon 1992 yılında kurulmuştur Müşterilerin ihtiyaç duyabileceği çeşitlilikteki ürünleri sunmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile yola çıkmıştır. Farklı bakış açısıyla tasarlanmış ürünleri, sürekli yeni ürünler geliştirebilme kabiliyetiyle ve giderek büyüyen ürün çeşitleriyle müşterilerine sunmaktadır. Profosyonel ekibi ile her türlü Mobilyanın modern bir tarzda hazırlanmasında en yakın yardımcınızdır.

Kurulduğumuz günden bu yana Değişimi, Gelişimi ve Yeniliği hedefleyerek çağdaş ve özgün tasarımları günümüz teknolojisi ile üretmeyi hedefliyoruz.

Yılmaz Kardeşler Mobilya; her türlü özel ihtiyaca çözüm üretmek amacıyla kişiye ve alana özel değişik renk ve model de mobilyalar geliştirmektedir. Sunduğumuz mal ve hizmetleri uzman kadromuzla montajını yapıyor ve satış sonrası verdiğimiz teknik destek ile de müşteri memnuniyetini daima zirvede tutmayı hedefliyoruz.

Tüm çalışmalarımızın estetik, fonksiyonel ve kaliteli olması, gerek ham madde de 1. kaliteyi, gerekse aksesuar ve kapaklarda ithal malzemeyi kullanmakla, sizlerle olan ilişkimizi her geçen gün sağlamlaştırdık.

Tasarım, proje ve imalatımızla her geçen gün farkımızı ortaya koyduk. Bu gün ise bu irademiz doğrultusunda birçok alternatif malzemeler sunabiliyor aynı zamanda görkemli ve uzun ömürlü taleplerinize cevap verebiliyoruz.

Yılmaz Kardeşler Mobilya olarak Hedefimiz kaliteden ödün vermeden büyümek ve daha başarılı ürünlere imza atmaktır.

Bu haberin bağlı bulunduğu kategori rehber Şu ana kadar bu haber için 0 tane yorum yapılmıştır.

Yorum yapın