Çayırova’da Zabıtalar iş başında

Yaklaşık iki aydır, ilçemizde zabıtlara kendilerini fazlasıyla hissetirmeye başladılar, özellikle fatih caddesi üzerinde bulunan esnafların dükkan önüne çıkardıkları ürünleri sebebiyle esnafa ceza yazmaya başlayan zabıtlara fazlasıyla tepki görmeye başladı.

Uygulama esasen doğru ancak İlçemizde tüm sorunlar bitmiş gibi, belediyenin esnafla uğraşmaya başlaması belediyenin bir sonraki seçimde işini zorlaştıracak gibi gözüküyor.

Cadde üzerinde alakasız noktaların DURAK ve Engelliler için ayrılmasıda enteresan bir durum. Durak olarak belirlenen yerlere araçların park edilmesi sebebiyle halka ceza kesilmesi halkı ayrıca rahatsız etmektedir. Halk doğru bir davranış sergilememekte ama DURAK olarak belirlendiği halde toplu taşıma araçlarının yolun ortasında durup yolcu indirip bindirmesini çözmüşcesine durak olarak belirlenen yerlere araç çeken ilçe sakinlerini çileden çıkartmaktadır.

Bu haberin bağlı bulunduğu kategori çayırova Şu ana kadar bu haber için 1 tane yorum yapılmıştır.

“Çayırova’da Zabıtalar iş başında” konusuna 1 yorum yapıldı

  1. Yazan: bbb, Tarih: Cuma, Nisan 25, 2014, 1:20

    fatih caddesi deyil bi de yavuz caddesini gezin ya ne olur ya artık kaldırımı bile insanlar iş yeri yapmış tamirciler baş almış gidi yor sanayisi var kaldırın bunları no 81 de olan cay ocağı ta taşmış kaldırıma insanlar yol dan geci yor orda bi insanımıza arac carp sa bunun sorumlusu kim olacak siz ce biraz da bu cadde ye calışın kaldırımlar arac parkı cay bahcesi belediye miz saray bahcesi yapıyorsanız işinizi adam gibi yapın tanıdık deyil her kes herkesin dosdu dur torbilsiz bir cayırova olsun artık

Yorum yapın